EZ-PT047-SM-SS
Amphenol Times Microwave Systems
Producto No:
EZ-PT047-SM-SS
Descripción:
SMA MALE, STRAIGHT
En stock : 39
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Contact Plating -
Dielectric Material -
Center Contact Material -
Ingress Protection -
Mating Cycles -
Product Status Active
Includes -
Number of Ports 1
Mfr Amphenol Times Microwave Systems
Connector Type Plug, Male Pin
Features -
Operating Temperature -
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Threaded
Mounting Feature -
Series EZ
Cable Group 0.047" Semi Rigid
Body Material -
Connector Style SMA
Housing Color -
Shield Termination Crimp
Package Bag
Body Finish -
Impedance 50Ohm
Contact Termination Crimp
Frequency - Max 50 GHz