F100T200P04
Chip Quik Inc.
Producto No:
F100T200P04
Descripción:
PITCH CHANGER 1.00 MM TO 2.00 MM
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 4
Package Accepted -
Mfr Chip Quik Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)
Package Bulk
Size / Dimension 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)