F127T127P20
Chip Quik Inc.
Producto No:
F127T127P20
Descripción:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 1.27 MM
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 20
Package Accepted -
Mfr Chip Quik Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Package Bulk
Size / Dimension 2.100" L x 0.400" W (53.34mm x 10.16mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)