F127T254P08
Chip Quik Inc.
Producto No:
F127T254P08
Fabricante:
Chip Quik Inc.
Descripción:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
En stock : 63
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 8
Mfr Chip Quik Inc.
Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Pitch 0.050" (1.27mm)
Material FR4 Epoxy Glass
Package Bulk
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)