F200T200P05
Chip Quik Inc.
Producto No:
F200T200P05
Fabricante:
Chip Quik Inc.
Descripción:
PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.00 MM
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 5
Package Accepted -
Mfr Chip Quik Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)
Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Material FR4 Epoxy Glass
Package Bulk
Size / Dimension 0.600" L x 0.400" W (15.24mm x 10.16mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)