F200T200P16
Chip Quik Inc.
Producto No:
F200T200P16
Descripción:
PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.00 MM
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 16
Package Accepted -
Mfr Chip Quik Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)
Package Bulk
Size / Dimension 1.700" L x 0.400" W (43.18mm x 10.16mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)