F200T254P10
Chip Quik Inc.
Producto No:
F200T254P10
Descripción:
PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.54 MM
En stock : 85
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 10
Mfr Chip Quik Inc.
Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Pitch 0.079" (2.00mm), 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)