F200T254P16
Chip Quik Inc.
Producto No:
F200T254P16
Fabricante:
Chip Quik Inc.
Descripción:
PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.54 MM
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 16
Mfr Chip Quik Inc.
Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Pitch 0.079" (2.00mm)
Material FR4 Epoxy Glass
Package Bulk
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)