FB060303T-601Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB060303T-601Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
En stock : 30000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.2Ohm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height (Max) 0.013" (0.33mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 100mA