FB100505T-331Y-S-1
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB100505T-331Y-S-1
Descripción:
FBEAD 0402 330 OHM .20DC 800MA
En stock : 60000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 330 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA