FB100505T-600Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB100505T-600Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
En stock : 60000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 300mA