FB100505T-601Y-S-2
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB100505T-601Y-S-2
Descripción:
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
En stock : 60000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 600mA