FB100505T-680Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB100505T-680Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 68 OHM 0402 1LN
En stock : 100000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 68 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA