FB201209T-471Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB201209T-471Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
En stock : 32000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 180mOhm
Impedance @ Frequency 470 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 700mA