FB321611T-520Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB321611T-520Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 52 OHM 1206 1LN
En stock : 30000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 3000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 52 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA