FB322513T-520Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB322513T-520Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 52 OHM 1210 1LN
En stock : 100000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 52 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max) 0.059" (1.50mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 400mA