FB451616T-151Y-S-1
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB451616T-151Y-S-1
Descripción:
FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
En stock : 10000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 1806 (4516 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA