FB453215T-700Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FB453215T-700Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 70 OHM 1812 1LN
En stock : 10000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 70 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA