FBU201209T-100Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FBU201209T-100Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 10 OHM 0805 1LN
En stock : 20000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 4000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 10 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBU
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A