FBU453223T-101Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
FBU453223T-101Y-S
Descripción:
FERRITE BEAD 100 OHM 1812 1LN
En stock : 92500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2500
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 7mOhm
Impedance @ Frequency 100 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.098" (2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBU
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 8A