FC75-02-CA003
Cicoil
Producto No:
FC75-02-CA003
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 36"
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Cable Type -
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug (2)
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Clear
2nd Connector SMA Plug (2)
Series -
Length 36.00" (914.40mm)