Finisar Corporation
Producto No:
FCCN410QD3C01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CABLE QSFP+ M-M 1M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$197.182
$197.182
10
$182.7173
$1827.173
25
$176.1452
$4403.63
50
$174.8304
$8741.52
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Usage | External |
| Cable Type | Round |
| Number of Positions | 38 |
| Color | Orange |
| Cable Connectors | QSFP |
| Gender | Male to Male |
| Shielding | - |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | Quadwire® |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Mfr | Finisar Corporation |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Current - Max/Contact | 350 mA |
| Features | Active, Plenum, Pull Tab |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 40Gbps |
| Base Product Number | FCCN410 |