Hogar / Light Pipes / FLP5V12.0-UBW.6K
minImg
FLP5V12.0-UBW.6K
Bivar Inc.
Producto No:
FLP5V12.0-UBW.6K
Fabricante:
Bivar Inc.
Descripción:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Guía del usuario
Lens Style Round with Domed Top
Series FLP5V
Type Flexible 12" (304.8mm)
Configuration Single
Color Blue
Mfr Bivar Inc.
Package Bag
Mounting Type Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status Obsolete
Lens Size 7.00mm