FMP100JR-52-680R
YAGEO
Producto No:
FMP100JR-52-680R
Descripción:
RES 680 OHM 5% 1W AXIAL
En stock : 21229
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series FMP
Power (Watts) 1W