FMP200JR-52-4R7
YAGEO
Producto No:
FMP200JR-52-4R7
Descripción:
RES 4.7 OHM 5% 2W AXIAL
En stock : 14523
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 Ohms
Series FMP
Power (Watts) 2W