FMP200JR-52-6K8
YAGEO
Producto No:
FMP200JR-52-6K8
Descripción:
RES 6.8K OHM 5% 2W AXIAL
En stock : 20920
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 kOhms
Series FMP
Power (Watts) 2W