Infineon Technologies
Producto No:
FS3L200R10W3S7FB94BPSA1
Fabricante:
Paquete:
AG-EASY3B
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LOW POWER EASY AG-EASY3B-7011
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$222.167
$222.167
16
$208.086812
$3329.388992
32
$200.263857
$6408.443424
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor | Yes |
| Configuration | Three Level Inverter |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 70 A |
| Input Capacitance (Cies) @ Vce | 6.48 nF @ 25 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 950 V |
| Supplier Device Package | AG-EASY3B |
| Series | EasyPACK™, TRENCHSTOP™ |
| Input | Standard |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 1.53V @ 15V, 30A |
| Package / Case | Module |
| Power - Max | 20 mW |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 31 µA |
| Package | Tray |
| IGBT Type | Trench Field Stop |
| Base Product Number | FS3L200 |