FSBM30SM60A
onsemi
Producto No:
FSBM30SM60A
Fabricante:
onsemi
Descripción:
SMART POWER MODULE 30A SPM32-AA
Guía del usuario
Series SPM®
Type IGBT
Configuration 3 Phase
Package / Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Voltage 600 V
Voltage - Isolation 2500Vrms
Mfr onsemi
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Current 30 A