FXP1500-32S202G
Bel Power Solutions
Producto No:
FXP1500-32S202G
Descripción:
AC/DC CONVERTER 32V 5V 1506W
Guía del usuario
Product Status Obsolete
Efficiency 89.5%
Mfr Bel Power Solutions
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 5V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 32V
Mounting Type Rack Mount
Size / Dimension 12.00" L x 5.60" W x 1.60" H (304.8mm x 142.2mm x 40.6mm)
Number of Outputs 2
Current - Output 2 1 A
Current - Output 1 46.9 A
Series FXP1500 (1500W)
Power (Watts) 1506W