G125-2240696F2
Harwin Inc.
Producto No:
G125-2240696F2
Descripción:
CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
En stock : 762
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Green
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Screw Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko SL Reverse Fix
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)