G125-2241096F2
Harwin Inc.
Producto No:
G125-2241096F2
Descripción:
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Green
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)