G125-2241096F3
Harwin Inc.
Producto No:
G125-2241096F3
Descripción:
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Green
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Series Gecko SL Reverse Fix
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)