G125-2242096F3
Harwin Inc.
Producto No:
G125-2242096F3
Descripción:
CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
En stock : 396
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Green
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)