G125-2242696F3
Harwin Inc.
Producto No:
G125-2242696F3
Descripción:
CONN RCPT HSG 26POS 1.25MM
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Green
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)