G125-3040696L0
Harwin Inc.
Producto No:
G125-3040696L0
Fabricante:
Harwin Inc.
Descripción:
CONN HDR HSG 6POS 1.25MM
En stock : 347
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color -
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)