G125-3041096L4
Harwin Inc.
Producto No:
G125-3041096L4
Descripción:
CONN HDR HSG 10POS 1.25MM
En stock : 366
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color -
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)