G125-3242096M3
Harwin Inc.
Producto No:
G125-3242096M3
Descripción:
CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM
En stock : 71
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Screw Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko SL Reverse Fix
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)