G125-3243496M2
Harwin Inc.
Producto No:
G125-3243496M2
Descripción:
CONN PLUG HSG 34POS 1.25MM
En stock : 67
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Green
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Mounting Type Panel Mount
Fastening Type Screw Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko SL
Note Contacts Not Included
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)