G125-MC12005L4-0150F
Harwin Inc.
Producto No:
G125-MC12005L4-0150F
Fabricante:
Harwin Inc.
Descripción:
1.25MM M/F 20POS 26AWG 150MM
En stock : 19
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 20
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")