G125-MC21605L4-0300F
Harwin Inc.
Producto No:
G125-MC21605L4-0300F
Fabricante:
Harwin Inc.
Descripción:
1.25MM M/F 16POS 28AWG 300MM
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 16
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.984' (300.00mm, 11.81")