G125-MC41005L0-0150M
Harwin Inc.
Producto No:
G125-MC41005L0-0150M
Fabricante:
Harwin Inc.
Descripción:
1.25MM M/M 10POS 32 AWG 150MM
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 10
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")