G125-MW10150F94
Harwin Inc.
Producto No:
G125-MW10150F94
Descripción:
1.25MM M/F ON 26AWG 150MM
En stock : 1274
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Series Gecko
Length 5.90" (149.86mm)