G125-MW20150M94
Harwin Inc.
Producto No:
G125-MW20150M94
Descripción:
1.25MM M/M ON 28AWG 150MM
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series Gecko
Length 5.90" (149.86mm)