G832MB011206222HR
Amphenol ICC (Commercial Products)
Producto No:
G832MB011206222HR
Descripción:
CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 120
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.461" (11.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series -
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Pitch 0.031" (0.80mm)