G832MB111003222HR
Amphenol ICC (Commercial Products)
Producto No:
G832MB111003222HR
Descripción:
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
En stock : 492
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.224" (5.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series -
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Pitch 0.031" (0.80mm)