Mini-Circuits
Producto No:
GALI-33+
Fabricante:
Paquete:
SOT-89
Lote:
-
Descripción:
IC AMP CELLULAR 0HZ-4GHZ SOT89
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 40mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-89 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-243AA |
| Voltage - Supply | 3.8V ~ 4.8V |
| Test Frequency | 2GHz |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 0Hz ~ 4GHz |
| Noise Figure | 3.9dB |
| P1dB | 13.4dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | Cellular, PCS |
| Gain | 15.8dB |