Hogar / RF Diodes / GC4731-150A-AP/TR
minImg
GC4731-150A-AP/TR
Microchip Technology
Producto No:
GC4731-150A-AP/TR
Paquete:
Chip
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
SI LIMITER NON HERMETIC EPSM SMT
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Series -
Power Dissipation (Max) 2 W
Voltage - Peak Reverse (Max) 15V
Package / Case Die
Capacitance @ Vr, F 0.1pF @ 6V, 1MHz
Diode Type PIN - Single
Mfr Microchip Technology
Package Tray
Product Status Active
Resistance @ If, F 2Ohm @ 10mA, 100MHz