Hogar / LCD, OLED, Graphic / GFTM035GA320240YS4-RT30
minImg
GFTM035GA320240YS4-RT30
GIFAR
Producto No:
GFTM035GA320240YS4-RT30
Fabricante:
GIFAR
Descripción:
GFT035GA320*240 4W SPIR:RAIO
Guía del usuario
Touchscreen -
Viewing Area 72.00mm W x 54.56mm H
Dot Pixels 240 x 320
Controller Type -
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)