GFTO057JA320240YL
GIFAR
Producto No:
GFTO057JA320240YL
Fabricante:
GIFAR
Descripción:
5.7" TFT, 320x240, 650cd/m^2, Wi
Guía del usuario
Touchscreen -
Viewing Area 118.40mm W x 89.40mm H
Dot Pixels 320 x 240
Controller Type -
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 5.7" (144.78mm)