GI-1156S-C120-30
Green Ignite Inc
Producto No:
GI-1156S-C120-30
Fabricante:
Green Ignite Inc
Descripción:
LED MINIATURE LAMP; 1.2W, 162LM,
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Applications General Purpose Lighting
Configuration 8 Round
Color White, Cool
Size / Dimension 1.050" Dia x 1.530" H (26.67mm x 38.86mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Base Type Bayonet (BA15S)
Wavelength 5000K
Series -
Mfr Green Ignite Inc
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 10 ~ 30V